Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Elektroodpad

Vyriešený
Prijatý: 14.05.2024
Zodpovedaný: 11.06.2024
Autor: Danka Vahovská
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Dobrý deň,
v piatok prebehol zber nefunkčných elektrospotrebičov. Aj keď sme ich mali položené na viditeľnom mieste pred bránkou, zostali tam. Toto sa nám stalo už druhýkrát. Nechcem sa sťažovať, len aby ste to vedeli pri ďalšej komunikácii s uvedenou spoločnosťou.
Pekný deň prajem.
Vahovská


Odpoveď:

Ďakujem veľmi pekne za upozornenie. Pri najbližšej príležitosti, keď bude opäť zber elektorodpadu upozorníme na to zberovú spoločnosť.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.