Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vývoz plastov

Vyriešený
Prijatý: 17.07.2020
Zodpovedaný: 17.07.2020
Autor: Bc. Staniaslav Šváby,MBA
Zodpovedal: Obec Vyšná Šebastová

Podnet:

Vážený pán starosta. Doručili ste nám nový kalendár vývozov odpadu. 14.7.2020 všetci na základe neho vniesli plasty pred svoje brány. Do dnes /17.7.2020/ sú nádoby a vrecia pred bránami plné........ Ako to je? Nedali ste nič vedieť občanom. Ak ste náhodou niečo vyhlásili v rozhlase....... Viete, my chodíme do práce..... Máte viac nástrojov na komunikáciu, využívajte ich, pretože občania nemajú informácie. Prajem veľa zdravia a krásny deň.


Odpoveď:

Dobrý deň, pán Šváby, na základe informácií zo spoločnosti Kosit, k posunutiu termínu odvodzu odpadov došlo z dôvodu porúch viacerých vozidiel, ktoré vykonávajú zvoz odpadov. O tejto skutočnosti boli občania informovaní prostredníctvom obecného rozhlasu a aplikácie eRozana, ktorú už mnohí vyuzívajú. Každý občan si túto aplikáciu môže nainštalovať prostredníctvom odkazu na tejto webstránke a dostávať informácie o hláseniach obecného rozhlasu v reálnom čase, kdekoľvek sa nachádza. Prajem všetko dobré a príjemný víkend.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.