Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poklop

Vyriešený
Prijatý: 11.08.2020
Zodpovedaný: 26.08.2020
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Vyšná Šebastová
Poklop

Podnet:

Upozorňujem na prasknutý poklop na Záhumní, nížšie domu č. 258.


Odpoveď:

Ďakujem za upozornenie. Nový poklop bude osadený v najbližších dňoch.

Prajem všetko dobré.

Starosta

Doplňujúca informácia: Aktuálne je problém zabezpečiť nový poklop, ktorým by sme nahradili prasknutý. Je ich nedostatok v stavebninách. Čakáme na objednávku. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.